Lekcie

Súkromné lekcie

Dni kedy sme k dispozícii:

Termín podľa dohody

Popis lekcie:

Individuálne lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí preferujú osobitný prístup. Lekcie pre začiatočníkov sú vedené slovenským lektorom.

* dĺžka kurzu podľa dohody (1-2x do týždňa)

* 45 - 60 minút

* začiatočník, falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2

Individuálne lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí preferujú osobitný prístup. Čas, termín aj intenzita kurzu je na vás. Na základe vašich znalostí a možností vám zostavíme študijný plán na mieru. Jeho tempo vieme kedykoľvek zvoľniť aj pridať. Zameriavame sa na látku, ktorá vám robí najväčšie vrásky na tvári. Či už je to gramatika alebo konverzácie, spolu problematické časti ľahko prelúskame.

Lekcie pre začiatočníkov sú vedené slovenským lektorom. Neskôr, podľa záujmu, môžete pokračovať s rodeným Talianom. Veľkou výhodou je, že počas hodiny sa lektor venuje len vám. Vďaka jeho individuálnemu prístupu pocítite pokroky už po pár hodinách.

UČEBNÉ MATERIÁLY

Pouzívame roky overenú učebnicu Un tuffo nell’azzurro, ktorú dovážame priamo z Talianska a dostanete ju na prvej lekcii. Okrem tejto základnej učebnice máme desiatky ďalších extra materiálov a hier.

CENA: 18 € / 45 MINÚT  |  22 € / 60 MINÚT

Kurz sa platí vopred. Cena kurzu + zápisné 19,90 € (učebnica, učebné materiály). Je možná dohoda platieb aj iným spôsobom.

Dni kedy sme k dispozícii:

Termín podľa dohody

Popis lekcie:

Zlatá stredná cesta medzi individuálkami a skupinkami.

12 týždňov (intenzita kurzov podľa dohody)

60 minút

začiatočník, falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2

Zlatá stredná cesta medzi individuálkami a skupinkami sú lekcie vo dvojici! Nechce sa vám chodiť na lekcie samému, ale nevyhovuje ani skupina? Tak študujte v mini skupinke, len dvaja. Strávte príjemný čas vo dvojici či s priateľom, kamarátkou alebo kolegyňou.

CENA: 15 € / 60 MINÚT / ŠTUDENT

Kurzy / nábory / cvičenia / školenia / workshop

Miesto konania: Kurz pre začiatočníkov

Dátum konania: 08.10.2019 - 23.12.2019

Počet lekcií: 12 / Dĺžka 1 lekcie: 60 min.

začiatočník

Min: 2 Max: 6

Popis a špecifikácia:

Kurz pre úplných začiatočníkov, pôjdete od pravidiel výslovnosti až po prvé samostatné vety a dialógy. Kopec sa toho naučíte, výborne sa zabavíte.

Kurz trvá 12 týždňov x 60 minút.

KAŽDÝ UTOROK 17:00 - 18:00

Cena je vrátane učebných materiálov.

Dátum konania: termín podľa dohody

Počet lekcií: 12 / Dĺžka 1 lekcie: 60 min.

začiatočník, mierne pokročilý

Min: 2 Max: 6

Popis a špecifikácia:

Kurz pre tých, ktorí sa učia (učili) minimálne 6 mesiacov. Kurz je vedený vo veľmi príjemnom, pomalom tempe. Strieda sa slovenská a talianska lektorka.

Kurz trvá 12 týždňov x 60 min.

KAŽDÝ UTOROK 7:30 - 8:30

V cene sú započítané aj učebné materiály.

Dátum konania: termín podľa dohody

začiatočník, mierne pokročilý

Min: 2 Max: 10

Firemné kurzy

podľa dohody

Začiatočník, Falošný začiatočník, A1, A2, B1, B2

Firemné kurzy zostavujeme každej firme na mieru. V ponuke máme biznis aj všeobecnú Taliančinu. Na prvom mieste sú pre nás potreby vašej firmy. Vieme sa venovať špecifickým témam z rôznych oblastí a podnikania. Čas, počet ľudí v skupine či miesto výučby je na vás. Kurzy môžu prebiehať aj u vás vo firme. Všetko je na vzájomnej dohode. Každý kurz končí záverečným testom, po ktorom si zhodnotíme vaše pokroky.